Спалювач голок та деструктор шприців MEDTECH DOTS – безпечна утилізація голок і шприців у лабораторії
Спалювач голок та деструктор шприців MEDTECH DOTS – компактний настільний пристрій, який забезпечує безпечну утилізацію використаних голок і шприців. Завдяки вбудованому спалювачу та ножу для відрізання канюлі шприца, процес знищення голок стає швидким, ефективним та повністю безпечним для персоналу.
Переваги MEDTECH DOTS:
-
Ефективна дезінфекція та руйнування голок: голки плавляться і знезаражуються за 2–3 секунди, залишки збираються у спеціальний контейнер.
-
Безпека: виключає ризик уколу та зараження персоналу при роботі з використаними голками.
-
Компактність і зручність: настільний прилад легко розмістити на робочому столі лабораторії або медичного кабінету.
-
Простота використання: достатньо вставити голку в отвір пристрою – процес утилізації запускається автоматично.
-
Надійність та довговічність: пристрій розрахований на голки від 19G до 31G, електроживлення 230 В, вага всього 1,7 кг.
Застосування:
MEDTECH DOTS призначений для лабораторій, медичних установ і клінік, де необхідно безпечно утилізувати голки та шприци. Ідеально підходить для кабінетів медичної практики, процедурних кабінетів та центрів вакцинації.
Характеристики:
-
Розміри: 165×115×120 мм
-
Вага: 1,7 кг
-
Електроживлення: 230 В, 50 Гц, однофазне
-
Захист: скляні запобіжники 2 А
-
Виробник: MRK HEALTHCARE, Індія
Чому обирають MEDTECH DOTS:
На відміну від механічних деструкторів голок, які лише ріжуть голку і залишають її гострою, MEDTECH DOTS повністю спалює голку, знезаражує її та надійно розрізає шприц. Це виключає ризик травм та зараження інфекційними захворюваннями.
Ідеальне рішення для безпечної утилізації голок і шприців у лабораторії та медичному закладі.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 11101 |
| Група | Спалювачі голок |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 700 ₴



