ПАСТКА ДЛЯ КОМАХ ДО 200 М КВ. МУХОЛОВКА MALTEC MASTERKILLER 30W
- В наявності
- Код: 021124
1 800 ₴
ЛАМПА ПРОТИ КОМАХ 30W 200M2 MASTERKILLER 30W
УВАГА! Цілих 2700 Вольт на сітці!
Ефективна робота з діапазоном до 200 м²
Характеристики:
Виробник: MalTec
Діапазон 200м2
УФ ЛАМПА 30 Вт (2x15 Вт)
Термін служби УФ лампи: до 10 000 годин
Споживана потужність 38W
Ударний струм 2700В
Алюміній+АБС корпус
Живлення від мережі
Висувний лоток: ТАК
Довжина шнура: 1,2 м
Тиха робота: 45-50 дБ
Напруга: 220-240V ~50/60H
Довжина ланцюжка : 55 см
Розміри: 51,5 х 9,3 х 30,5 см
Вага: 2,6 кг
БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ!
Інсектицидні лампи Maltec безпечні для здоров'я наших близьких і нашого. Ультрафіолетове випромінювання, яке випромінює лампа, абсолютно нешкідливо для людей і домашніх тварин. Оскільки люмінесцентна лампа захищена сіткою, лампою можна без побоювання користуватися навіть у присутності дітей. Електронний трансформатор і магнітний баласт забезпечують безвідмовну роботу світильника.
Корпус приладу виготовлений з міцного ABS пластику, що гарантує безпечне та тривале використання лампи. Лампа позбавлена гострих країв.
Незамінний у багатьох місцях і ситуаціях, наприклад:
- барбекю
- заходи на відкритому повітрі
- кухня
- ресторан
- тераса
- готелі
- комори
- грибні ферми
- продовольчі склади
- сараї
- корівник
- виробничі цехи
- м'ясних цехів
- рибні магазини
- продуктові магазини
Ручки та ланцюжок для підвішування в комплекті!
Якщо говорити про кімнати, де не вистачає місця або де інший пристрій може заважати, ми пропонуємо новий спосіб встановлення.
Завдяки аксесуарам, що входять у комплект, ми можемо легко закріпити світильник на стіні чи стелі, заощадивши при цьому простір.
Ефективність і безпека
Лампа має дуже простий принцип роботи. Використовується для знищення літаючих комах шляхом випромінювання ультрафіолетового світла зі спеціальною довжиною хвилі, обраної для цієї мети, ефективно приваблюючи літаючих комах. Люмінесцентна лампа обгорнута спеціальною дротяною сіткою, розташованою перед джерелом світла. Комахи після заманювання вбиваються електричним зарядом на сітці перед джерелом світла. Мертві комахи потрапляють прямо в знімний піддон внизу пристрою, який необхідно регулярно спорожняти.
Переваги:
- Випромінювання лампи абсолютно безпечне для людей і тварин.
- Лампа має зовнішню сітку з обох сторін, що захищає від випадкового удару.
- Великою перевагою яскравих інсектицидних ламп є те, що вони не виділяють токсичних речовин, тому їх можна використовувати в будь-якому місці, де знаходяться люди і тварини.
- Це набагато естетичніше, ніж підвісні пастки для комах
- Ще простіше в експлуатації. Просто встановіть лампу в будь-яке місце, яке піддається підвищеній активності комах, підключіть її до джерела живлення та натисніть вимикач, щоб зробити її страхом для всіх літаючих і не тільки.
Для мух, молі та інших комах рекомендована висота 1,5-2,0 метра, а для комарів – 1,0 метра. Настінне кріплення іноді є єдиним доступним рішенням, але майте на увазі, що діапазон ультрафіолетового випромінювання тоді обмежений від 360 до 180 градусів навколо пристрою.
Найбільшою перевагою є зручне спорожнення. Внизу є лоток, який потрібно просто вийняти з пристрою і спорожнити.
Лоток забезпечує безпеку для тварин і дітей, захищаючи від падіння комах на землюякі викликають інтерес.
У комплект входить:
- Світильник
- УФ ЛАМПИ 30 Вт (2x15)
- Ланцюжок для підвішування
- Інструкція
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах, Від повзаючих комах, Від усіх видів комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Площа дії | 200 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Стан | Нове |
| Витратні матеріали | Ультрафіолетова лампа |
| Джерело живлення | 230 В |
| Зона дії | 200 |
| Місце застосування | Закриті приміщення, веранди, тераси, альтанки |
| Напруга розряду | 3000/5 мА |
- Ціна: 1 800 ₴



