ПАСТКА ДЛЯ КОМАХ ДО 150 М КВ. МУХОЛОВКА MALTEC MASTERKILLER 20W
- В наявності
- Код: 021126
1 760 ₴
1 750 ₴
ЛАМПА ПРОТИ КОМАХ 20W 150M2 MASTERKILLER 20W
УВАГА! Цілих 2700 Вольт на яскравій сітці!
Ефективна робота з діапазоном до 150 м²
Характеристики:
- Виробник: MalTec
- Модель: 20W
- Діапазон 150м2
- УФ ЛАМПА 20 Вт (2x10 Вт)
- Термін служби УФ лампи: до 10 000 годин
- Споживана потужність 23W
- Ударний струм 2700В
- Алюміній+АБС корпус
- Живлення від мережі
- Висувний лоток: ТАК
- Довжина шнура: 1,2 м
- Тиха робота: 45-50 дБ
- Напруга: 220-240V ~50/60H
- Довжина ланцюжка : 41 см
- Розміри: 36 х 9,3 х 30,5 см
- Вага: 1,9 кг
БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ!
Інсектицидні лампи Maltec безпечні для здоров'я наших близьких і нашого. Ультрафіолетове випромінювання, яке випромінює лампа, абсолютно нешкідливо для людей і домашніх тварин. Оскільки люмінесцентна лампа захищена сіткою, лампою можна без побоювання користуватися навіть у присутності дітей. Електронний трансформатор і магнітний баласт забезпечують безвідмовну роботу світильника.
Корпус приладу виготовлений з міцного ABS пластику, що гарантує безпечне та тривале використання лампи. Лампа позбавлена гострих країв.
Незамінний у багатьох місцях і ситуаціях, наприклад:
- барбекю
- заходи на відкритому повітрі
- кухня
- ресторан
- тераса
- готелі
- комори
- грибні ферми
- продовольчі склади
- сараї
- корівник
- виробничі цехи
- м'ясних цехів
- рибні магазини
- продуктові магазини
Ефективність і безпека
Лампа має дуже простий принцип роботи. Використовується для знищення літаючих комах шляхом випромінювання ультрафіолетового світла зі спеціальною довжиною хвилі, обраної для цієї мети, ефективно приваблюючи літаючих комах. Люмінесцентна лампа обгорнута спеціальною дротяною сіткою, розташованою перед джерелом світла. Комахи після заманювання вбиваються електричним зарядом на сітці перед джерелом світла. Мертві комахи потрапляють прямо в знімний піддон внизу пристрою, який необхідно регулярно спорожняти.
Переваги:
- Випромінювання лампи абсолютно безпечне для людей і тварин.
- Лампа має зовнішню сітку з обох сторін, що захищає від випадкового удару.
- Великою перевагою яскравих інсектицидних ламп є те, що вони не виділяють токсичних речовин, тому їх можна використовувати в будь-якому місці, де знаходяться люди і тварини.
- Це набагато естетичніше, ніж підвісні пастки для комах
У комплект входить:
- Світильник
- Люмінесцентні лампи 20 Watt UV LAMP (2x10)
- Ланцюжок для підвішування
- Інструкція
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах, Від повзаючих комах, Від усіх видів комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Площа дії | 150 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Стан | Нове |
| Витратні матеріали | Ультрафіолетова лампа |
| Джерело живлення | 220 В |
| Зона дії | 150 м2 |
| Місце застосування | Закриті приміщення, веранди, тераси, альтанки |
| Напруга розряду | 2700 V |
- Ціна: 1 750 ₴



